Korzyści dla najemcy

Jest wielu wynajmujących mieszkania, osób prywatnych, firm, prywatnych akademików. Większość z dostępnych na rynku pokoi jest do siebie podobna, podobne wyposażenie, niemalże identyczny standard, zbliżona cena.

Naszym celem jest stworzenie w mieszkaniu takiej atmosfery, aby nasi najemcy czuli się jak u siebie w domu. Dlatego nie wynajmujemy pokoju każdemu, kto się do nas zgłosi. W naszych mieszkaniach nie ma przypadkowych osób, ponieważ cenimy sobie spokojnych i uczciwych najemców. Nasze kilkuletnie doświadczenie w pracy z najemcami oraz umiejętności pozwalają nam to realizować. Najlepszym na to dowodem jest fakt, że nasi najemcy często przedłużają z nami umowy na kolejne lata.

Możesz podpisać umowę z kimkolwiek, jednak u nas znajdziesz coś jeszcze. Nie wynajmujemy tylko "miejsca do mieszkania". W pakiecie dostajesz jeszcze nas. Służymy Ci wsparciem i bieżącą pomocą, pozwalając Ci skupić się na tym, co dla Ciebie najważniejsze.

Nie jesteśmy biurem pośrednictwa, nie pobieramy żadnych prowizji za wynajęcie pokoju. Stała, niezmienna cena przez cały okres najmu, całkowity brak opłat dodatkowych oraz nielimitowany, szybki internet w cenie pokoju - wszystko to masz u nas gwarantowane.

Sprawdź naszą markę na naszej stronie www.dobrywynajem.pl.

Zapraszamy!


email: kontakt@dobrywynajem.pl
tel: +48 786 289 788